Auto uste kiire avamine Tallinna piires poole tunniga

Uksed lukustusid ja Te ei pääse auto salongi? Teile tuleb appi Lukuabi. Helistage meile ja me saadame kiiresti kohale meistri, kes lahendab teie probleemi!
Võtame tellimusi vastu 24/7 puhkepäevadeta. Osutame autode erakorralise avamise teenust juba üle viie aasta. Tuleme kohale Tallinnasse ja selle ümbrusesse.

Kuidas me uksi avame?

  • Võtame vastu Teie kõne, selgitame välja probleemi ja saadame spetsialisti otsemaid Teie juurde. Meister jõuab kohale poole tunni jooksul alates meie poole pöördumise hetkest!
  • Me teame, kui tähtis on autot mitte vigastada. Seepärast kasutame uste avamiseks tänapäevaseid tööriistu. Meister avab luku 5-15 minutiga auto kerele kriimukestki tekitamata.
  • Lukkude erakorraline avamine ei kahjusta auto elektroonikat.
  • Te pääsete oma autosse kiiresti ega sea oma elu ohtu!

Miks otsustada just meie kasuks?

  • Tegeleme kõigi automarkide signalisatsioonide, lukkude ja blokeeringutega.
  • Tuleme kohale nii kiiresti kui vähegi võimalik.
  • Kogenud lukuspetsialistid suhtuvad Teie autosse hoole ja armastusega. Suhtume oma töösse äärmiselt tähelepanelikult.
  • Oleme valmis aitama Teid iga kell ja iga päev!

Kas auto uste iseseisev avamine on tegelikult võimalik?

Profiinstrumentideta ja vilumuseta on see vaevalt võimalik. Juhul kui see peaks õnnestuma, kaasnevad sellega 100-protsendilise kindlusega mehaanilised vigastused (mõlgid ja/või kriimud auto kerel, mõrad küljeklaasis jne), elektroonikahäired ja isikliku aja raiskamine. Kokkuvõttes läheb auto taastamine maksma kallimaks kui meistri kutsumine. Jätke meelde, et kui Te üritate autosse tungida läbi pakiruumi, riskite oma tervisega.

Miks auto uksed blokeeruvad?

Selle üks peamisi põhjusi on lühis elektroonikas, mis võib põhjustada isegi tulekahju. Seepärast on mõistlik pöörduda spetsialisti poole kohe pärast probleemi avastamist. Üsna sageli on autovaldajatel kombeks samuti võtmeid kaotada. Lisaks ei saa olla kindel, et Teie võtmed pole varastatud ning ei satu kasutusse kuritegelikel motiividel. Isegi seda tuleb ette, et võtmed võivad jääda ka lihtsalt autosse luku taha. Igal juhul ärge hakake ise muukima, vaid kutsuge kiiresti kohale spetsialist.

Lisage meie number +372 5198 0111 oma nutitelefoni kontaktidesse või brauseri järjehoidjasse. Kui juhtub midagi ootamatut, teate täpselt, kelle poole pöörduda. See aitab meistri otsimise ja ootamise pealt säästa Teie kallist aega.

Auto avamise teenus alati ainult poole tunni kaugusel!