Telli Lukuabi kohe

1558

Töötame ööpäevaringselt ja 7 päeva nädalas

 

Elektrooniline lukk – teie kodu nähtamatu kaitsja

Замок-невидимка / Nähtamatu lukk 3Tänapäeva tehnoloogiad arenevad pidevalt ja rõõmustavad meid taas ja taas uute põnevale toodetega. Elektrooniline lukk on täiesti uus lähenemine lukustussüsteemidele. See paigaldatakse ukseplokki, et kaitsta maja või korterit ebaseadusliku sissetungi eest. Elektrooniline lukk on spetsiaalne süsteem, mis töötab tänu elektromagnetilistele jõududele ja raadiolainetele. Sellel lukul ei ole võtmeauku ja seepärast nimetatakse seda tihtilugu «salalukuks»

Elektroonilise luku tööpõhimõte

Elektrooniline lukk koosneb kolmest osast, mis on omavahel seotud ja kindlustavad selle kvaliteetse töö. Šifreeritud raadiosignaal edastatakse lukk-võtmehoidjale, selle võtab vastu ja töötleb aga elektrooniline plokk. Ukse ukseavas kas avatud või suletud olekusse fikseerimine toimub lukuriigliga varustatud elektromehaanilise ajami abil. Sellise luku oluliseks iseärasuseks on selle nähtamatus. Pärast paigaldamist ei saa keegi aru, et uksel on lukustusseade. Nii on halbade kavatsustega isikutel raskem lukule ligi pääseda.

Luku juhtimine on äärmiselt lihtne. Võtmeripatsil on kaks nuppu. Suur nupp vastutab ukse sulgemise, väike aga avamise eest. Raadiosignaal toimib uksest kolme meetri raadiuses. Tänu sellele saate ukse sulgeda või avada üsna suure vahemaa tagant. Ripats ühendub sisemise toiteallika ja elektromagnetilise ajamiga. Need võtavad signaali vastu ja töötlevad selle. Seejärel hakkab lukuriigel tööle.

Elektroonilist lukku on kõige parem kasutada koos mehaanilisega. Nii kindlustate oma maja või korteri sissemurdmise eest kõige paremini. Nähtamatu lukk ei pelga mingeid mehaanilisi mõjutusi, see ei karda ukste avamiseks kasvutatavaid spetsiaalseid tööriistu. Elektrooniline lukk on täiesti nähtamatu ja seepärast ligipääsmatu varastele, muukrauale, nätsule ja muudele seadeldistele. Ka lukukeele puudumine mehhanismis vabastab paljudest probleemidest.

Замок-невидимка 1 Elektroonilise luku eripärad

Nähtamatu lukk erineb kõvasti kõigile harjumuspärastest lukkudest ja sellel on rida eeliseid, mis on seletatavad selle tehnilise küljega.

  • Elektrooniline lukk võib üheaegselt töötada 12 võtmega.
  • Viie päeva jooksul püsib autonoomne töö ja seepärast ei pea kartma elektrikatkestusi.
  • Ukselehel pärast paigaldamist täiesti nähtamatu.
  • Lukku saab juhtida mõlemalt poolt ust, nii seest kui väljast.
  • Eriline signaali kodeerimise tehnoloogia – dünaamiline kood.
  • Võtme kaotamise korral ei saa keegi teine seda kasutada. Selleks piisab, kui kutsutate vastava koodi seadme mälust.
  • Sissemurdmiskindlus. Selle kindlustavad kolm tegurit: lukk ei karda mingit sorti mõjutusi, s.h mehaanilisi, magnetilisi ja elektrilisi, signaalide kood on kindlalt kaitstud.
  • Uks ei saa juhuslikult kinni minna, kuna puudub automaatse lukukeele mehhanism.

Kui seadme aku on tühjenemas, annab seade signaali, et vajab laadimist. Sel juhul töötab ainult ukse avamise režiim. Kui patarei laeng on kriitiliselt väike, avaneb lukk automaatselt. Selle tulemusena ei pea te kartma, et uks jääb lukku kui aku peaks täielikult tühjaks saama. Elektroonilise luku saab paigaldada nii metall-, plast- kui puituksele.

Elektroonilise süsteemi juhtimiseks saate valida ühe kahest moodusest. Esimesel juhul kasutatakse raadiopulti, teisel aga plastkaarti. Oma eelistustele vastavalt võite valida ükskõik kumma tehnilise vahendi, funktsionaalsus ja salajasuse tase on neil ühesugused.

Замок-невидимка / Nähtamatu lukk 1 Müüdid elektrooniliste lukkude kohta

Paljud ostjad tunnetavd nähtamatu luku suhtes teatavat umbusaldust. See on seletatav teabe puudumisega. Kaugeltki kõik ei ole valmis vahetama harjumuspärast mehaanilist lukku elektroonilise vastu ja lootma selle usaldusväärsusele. Peamised eksiarvamustele viivad müüdid on ebapiisav vastupidavus jõu mõjutusele, luku koodi on võimalik dešifreerida, lukk ei tööta elektrita, usu puudumine, et pärast paigaldamist on seade nähtamatu.

Sellistel hirmudel ei ole mingit alust. Välisuks, millele on paigaldatud elektrooniline lukk, suudab vastu pidada kuni 5-tonnisele jõule. Lukul on autonoomne režiim, mis võimaldab sellele normaalselt toimida ka ilma elektrita. Kui lukk on õigesti paigaldatud, ei saa keegi seda muukraua või muude riistadega avada. Seadme usaldusväärsuse tagavad kaks üksteisest sõltumatut lukustussüsteemi, kolm toite moodust ja koodi valimise kaitse funktsioon.