Telli Lukuabi tasuta
lühinumbri järgi

1770

Töötame ööpäevaringselt ja 7 päeva nädalas

 

Auto ukseluku avamine: üksikasjalikud juhised.

Auto uksed läksid ootamatult kinni, võtmed aga jäid autosse? Ebameeldiv olukord, mida võib ette tulla igal autoomanikul. Teeme piltliku näite varal selgeks, mida teha, kui auto uksed kinni läksid või kinni kiilusid. 

Noormees N. sõitis neiuga romantilisele väljasõidule. Paarike väljus autost, noormees võttis nahktagi seljast ja pani tagaistmele, kuid unustas, et autovõtmed on jaki taskus ja lõi ukse kinni. Armunud jalutasid mõne tunni ja nautisid kauneid loodusvaateid. Hämariku saabudes otsustasid neiu ja noormees auto juurde naasta. 

Siis aga taipas N., et võti jäi tagi taskusse. Noormees sattus paanikasse, sest liiklus oli sealkandis hõre. Abi palumiseks oleks tulnud kaua oodata. 

  1. otsustas auto ukseluku ise avada:
  • Läheduses vedeles pikk toigas. Noormees kangutas selle ja mitme puutoki abil ukse nurga nii, et tekkis väike pragu. 
  • Ta toppis õnneks läheduses vedelenud traadijupi praost sisse. 
  • Haakis ukse hoova taha ning sikutas küljele ja üles. 

Noormehel õnnestus tagumine uks avada. Seejuures vigastas ta puutokiga kätt ja ta sõrm sai muljuda. Samuti mõranes avatava ukse klaas ja auto kere sai kriimustusi. Hämaruses oli halb nähtavus ja noormees avas luku praktiliselt käsikaudu. Nii neiu kui noormees olid šokis ega helistanud lähedastele ja sõpradele. Neis käivitus enesealalhoiu instinkt. Rikutud said nii õhtu kui suhted tütarlapsega. 

Seda aga ei oleks pruukinud juhtuda, kui N. oleks hoidnud telefoni kontaktide listis lukumeistri numbrit. Probleemi lahendus oleks tulnud ilma autot ja noormehe tervist kahjustamata. 

Et mitte sattuda sellisesse või veel täbaramasse olukorda kui see noormees, salvestage meistri number Tallinnas +372 5677 7117. Pärast auto ukseluku avamist tuleb esitada dokumendid kinnitamaks, et auto kuulub teile. Teostame ainult autode legaalset avamist. Meie meistrid on alati valmis appi tulema igal kellaajal, nii päeval kui öösel. Jõuame kohale 30 minuti jooksul ning töötame puhkepäevade ja pühadeta.