Telli Lukuabi tasuta
lühinumbri järgi

1770

Töötame ööpäevaringselt ja 7 päeva nädalas

 

Autoaku laadimise teenus Tallinnas

Aku sai tühjaks ja auto jäi ebasobival hetkel seisma või aku tühjeneb arusaamatul põhjusel liiga kiiresti? Teie auto aku vajab professionaalset laadimist. Saadame Teie juurde igasse Tallinna paika kohe ja kiiresti appi spetsialisti koos spetsiaalse laadimisseadmega. Meister jõuab kohale 30 minuti jooksul! Töötame 24/7 puhkepäevade ja pühadeta.

Sõiduauto aku erakorraline laadimine

  • Helistage meile ja öelge dispetšerile aadress, kuhu tulla Teie auto aku laadimiseks. Täpsustage, kas juurdepääs autole on vaba või raskendatud. Meister jõuab kohale 30 minuti jooksul. Samuti saate aku laadimiseks leppida kokku kindla päeva.
  • Spetsialist ühendab külmakindlad vaskjuhtmed täpselt juhendi järgi.
  • Auto käivitub 15-20 minuti pärast. Pärast seda saate sõita, kuhu soovite.

Kuidas me auto aku 100-protsendiliselt täis laeme?

Kui olete otsustanud auto akut ennistada, saame Teid ka selles aidata. Võtke meiega ühendust, tuleme kohale, monteerime aku maha ja võtame täielikuks täislaadimiseks kaasa. Meie teeninduses seadistame programmi aku mahu ennistamiseks, laeme saja protsendini, toome tagasi ja paigaldame autole.

Meie eelised

  • Operatiivne kohalesõit auto asukohta.
  • Kvaliteetse elektroonika ja professionaalsete laadimisseadmete kasutamine.
  • Aku laadimistehnoloogia range järgimine, et vältida lühiseid ja auto kahjustamist.
  • Igat marki ja tüüpi akude laadimine.

Aku iseseisva laadimise tagajärjed

Pärast võlutrumme tagudes, ümber auto tantsimist  ja aku «iseravitsemist» ei pruugi selle töövõime siiski ootusi õigustada ja aku maht on endiselt madalal tasemel. Lisaks on tüüp akusid, mille laadimine garaažis või parklas on ebareaalne. Iseseisvalt ei ole soovitatav akut laadida, kui see on täiesti tühi, auto on hinnaline või välistemperatuur on langenud alla nulli. Antud juhtudel ei saa professionaali abita toime!

Te ei tea, kes aitab auto aku «krokodillide» abil laadida? Meie teenindus tõttab appi. Kirjutage üles number +372 5190 0340. Te saate ennistatud aku karakteristikutega, mis on vastavuses passis olevate väärtustega.